"Ut beste voetbal kriegse allien als ut mekkelik gespeuld wurdt"
Jac Reinders 12 september 2021 11:50uur
 
Kronenberg 2- Grashoek (Kącik trawiasty) 4
 
Op een zonnige zondagmorgen toen Kitty in alle vroegte het zwarte goud door het filtratiesysteem liet pruttelen, kwam de 12!! koppige selectie aan op Sportpark "De Heesbergen". Met de instelling "zoaterdigs unne vent, zondigs absent" was een klinkende overwinning verder weg dan ooit.
De warming-up was op zijn zachts gezegd matig...
Om 11:00uur stipt floot Jan Tielen na 329 voetbaldroge dagen eindelijk voor de start van het nieuwe seizoen.
Kronenberg begon boven verwachting goed en voetbalde een puike 30 minuten.
Na 25 minuten kon Willem na een goede diepe bal aardig gevaarlijk worden, de Poolse verdediger stak daar een stokje voor en trok met de handen Willem's been uit de kom. Jan was onverbiddelijk en stuurde het rapaille met een gele kaart richting het strafbankje.
Enkele minuten voor rust stortte de betonnen muur van Joep en Koen in en kwam Grashoek op een 0-1 voorsprong.
De thee stond al klaar bij de kleedkamers toen Willem met een droog schot de bal tussen twee verdedigers door in de onderhoek wist te krijgen en er 1-1 van maakte. Het rustsignaal volgde direct en oranjehemden begaven zich naar de thee.
De tweede helft was matig en Grashoek werd gevaarlijker.
Dit resulteerde in 2 doelpunten voor "De Grashook".
De benen werden zwaar en de blaren kwamen op de voeten. Reinders-duo Rick en Roy kwamen vanuit KB3 ons uithelpen maar ook met hun kwam de ommekeer niet.
Eindstand 1-4, snel douchen en genieten van het zonnetje.
Komende donderdag staat de derby in Sevenum op het programma.
Fijne zondig en Santé...
Groetjes "Os"
 
 
 
  HOOFDSPONSOR   STERSPONSOR
az drotech