U bent hier: Home Overzicht Algemeen nieuws Vacature nieuwe hoofdtrainer 2018 / 2019

SV Kronenberg | Afdeling Voetbal

Vacature nieuwe hoofdtrainer 2018 / 2019

SV Kronenberg, uitkomend in de 5e klasse E, is voor het seizoen 2018-2019 op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. 

 
De nieuwe (eventueel beginnende) trainer moet in staat zijn om jonge spelers te laten instromen en met de bestaande groep een team te vormen. De nieuwe trainer kan op een enthousiaste manier het spelplezier overbrengen op de groep. SV Kronenberg is een club met een lange geschiedenis in een dorp waar er veel beleving is rondom het voetbal. 
 
Een mooie kans voor een trainer met ervaring met jonge spelers die een volgende stap in zijn carriere wil zetten. Heb je intresse reageer dan voor 23 maart door een mail te versturen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
 
 

SV Agenda

Aankomende evenementen

No current events.

Inloggen