U bent hier: Home Overzicht Algemeen nieuws Nieuwe hoofdtrainer SV Kronenberg

SV Kronenberg | Afdeling Voetbal

Nieuwe hoofdtrainer SV Kronenberg

 SV Kronenberg heeft voor het komende seizoen weer een nieuwe hoofdtrainer voor de groep. In de zoektocht naar een trainer die past bij onze jonge spelersgroep kwamen we via het netwerk uit bij Rick Houben.

De pas 21 jarige Rick Houben woont op steenworp afstand van Sportpark de Heesbergen. Rick is al vroeg begonnen met het trainersvak en is momenteel hoofdtrainer bij de jeugd van VVV-Venlo. Hij is 4 jaar actief geweest bij verschillende teams in de Venlose jeugdopleiding en maakt komende seizoen de overstap naar de amateurs. Rick is ambiteus en wil graag aan de slag als hoofdtrainer. Vorig jaar heeft hij zijn trainersdiploma behaald en nu zet hij de volgende stap. Als speler was hij actief voor Wittenhorst en Meterik en op dit moment verdedigt hij het doel van Meterik 2. Het komende seizoen staat hij dus aan het roer van Kronenberg 1 en blijft Rob actief als assistent.

Wij wensen Rick en Rob succes in het komende seizoen 2018-2019. Een mooie uitdaging!

Rick Houben

 
 

SV Agenda

Aankomende evenementen

No current events.

Inloggen