U bent hier: Home Verslagen Heren recreanten 1 Verslag heren recreanten 1, 04-02-2018

SV Kronenberg | Afdeling Volleybal

Verslag heren recreanten 1, 04-02-2018

Na het debacle van de vorige ontmoeting in Hegelsom wilden we toch nog wat rechtzetten.

 

De eerste set begonnen we voortvarend. Maar HVC kwam al snel op stoom en voer ons voorbij. Zou stoom van diesel winnen?

De tweede set lieten we ons niet meer voorbij stomen. Hoewel de stand lang tegen elkaar op liep hadden we aan het eind de mogelijkheid enkele punten uit te lopen. Voldoende om de set te winnen. Eerste puntje binnen, dat nemen ze ons niet meer af!

In de derde set bleef het knokken tegen elkaar voor de overwinning. Alleen ging die deze keer naar HVC.

In de vierde set moest het dan echt gaan gebeuren. Maar helaas had Maarten de pijp leeg. Maarten? Die speelt niet bij ons maar ook  niet bij HVC! Hoe zit dat dan? Maar al met al bezorgde HVC zich zelf de beste kansen en won daarmee de set. Aspiraties voorbij, maar wel weer een puntje voor ons conto. De strijd met Athos wie laatste en wie een-na-laatste wordt blijft zo open want zij hadden ook een setje afgesnoept van Olsredlem.

De koffie achteraf heb ik nog genoten, toen moest ik naar Nijmegen. Dus politiek en ander nieuws heeft me  niet bereikt.

 

Afgelastingen

Sponsoren

HOOFDSPONSOREN

 

az

 

STERSPONSOREN

drotech

 

Agenda

Inloggen

Programma

No current events.

Evenementen

No current events.