SV Kronenberg is voor het komende seizoen op zoek naar een trainer/coach voor het eerste elftal dat uitkomt in de 4e klasse. We zoeken een enthousiaste coach die de huidige jonge selectie nog een stapje verder brengt. Uiteraard beschik je over de juiste diploma’s en ervaring en ben je communicatief en tactisch sterk. Herken je je hierin reageer dan naar onderstaande mailadres.

Reacties:

Je kunt je reactie en CV sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Over SV Kronenberg

We zijn een kleine club uit een echt voetbaldorp (in 1932 opgericht) met een relatief jonge en getalenteerde selectie. We hebben voor de jeugd al jaren een samenwerking met Sparta’18. De spelers hebben in de jeugd altijd in de hoofdklasse gespeeld. Vorig jaar zijn we kampioen geworden in de 5e klasse en nu staan we netjes in het linker rijtje.
 
  HOOFDSPONSOR   STERSPONSOR
az drotech