De Hoffie quote van de week: "Noa Passuh wurd ut pas beslist, dus de mos zurguh des ze der dan beej sties"

We schrijven 21 November 2021, In navolging van KB1 en KB2 moest vandaag KB3 aantreden tegen een elftal van Leunen.

Er gebeurde iets wat KB1 een paar weken terug niet voor elkaar kreeg, KB3 sneed als een mes door warme boter door de verdegiging van Leunen en scoorde de ene na de andere goal. Ontketend in het blauw hielden de blauwe godenzonen de in het oranje gestoken Leunenaren onder druk. Met rust stond het dan al 4-0 waarna KB3 in de tweede helft veelvuldig wisselde, dit alles om natuurlijk de benen te sparen van enkele key-players voor de rest van het seizoen.

Uiteindelijk werd het 7-0, goals werden gemaakt door:

2x TvD
2x Thijs R.
1x Rick R.
1x Joost L.
1x Paul J.

Volgende week gaan de oranjemannen als medekoploper op bezoek in Tegelen om daar Sportclub Irene aan de zegenkar proberen te binnen.

Peter Rubie plant de bloemen maar vast, je weet maar nooit

  HOOFDSPONSOR   STERSPONSOR
az drotech